Biuletyn Informacji Publicznej
Zespół Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie

Wyszukiwarka

Odnośniki

Treść strony

 

Zespół Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie

      Jesteśmy placówką nowoczesną, w której dysponujemy wysoko rozwiniętą bazą techniczną (trzy pracownie komputerowe PC, Multimedialne Centrum Informacji, szybki dostęp do Internetu, rzutniki multimedialne, rzutniki foliogramów, tablica multimedialna, bogata videoteka, obszerny zestaw komputerowych programów multimedialnych, itp.). Obecnie w naszym Zespole Szkół kształcą się uczniowie w Technikum (w zawodach: technik logistyk i technik hotelarstwa), Branżowej Szkole I Stopnia (klasy wielozawodowe) oraz słuchacze szkół dla dorosłych w Liceum Ogólnokształcącym i Szkole Policealnej (zawody: technik bhp).
     Nasi nauczyciele gwarantują wysoki poziom merytoryczny prowadzonych zajęć i przygotowanie do podjęcia dalszego kształcenia w szkołach wyższych, policealnych, liceach lub technikach.
     Wszystkim, którzy mieliby problemy z codziennym dojeżdżaniem na zajęcia proponujemy zamieszkanie w szkolnym internacie mieszczącym się przy budynku Zespołu Szkół.
     Każdy uczeń, który dojeżdża na zajęcia autobusem (linie PKS i MPK) lub pociągiem, może w oczekiwaniu na odpowiedni środek komunikacji spędzić czas w szkolnej świetlicy - wyposażonej w stół bilardowy, sprzęt telewizyjny, prasę - względnie w Multimedialnym Centrum Informacji - przy jednym z ośmiu komputerów podłączonych do sieci Internet.

 

drukuj ()

Metryka

  • opublikował: Paweł Zawieja
    data publikacji: 2009-07-07 00:20
  • zmodyfikował: Paweł Zawieja
    ostatnia modyfikacja: 2022-04-26 11:09

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 3344
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2022-04-26 11:09:23